انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد

نما دکوراسیون در اصفهان

|

نما دکوراسیون در اصفهان

| آگهی نما دکوراسیون در اصفهان | آگهی نما دکوراسیون در اصفهان | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد در اصفهان

|

دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد در اصفهان


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد

محمد یزدی راد:


معماری، هدیه ای الهی از جانب خداوند به بشریت است که در طول تاریخ همواره با عواملی نظیر فرهنگ، اقلیم، اقتصاد و مصالح موجود در هر سرزمین آمیخته بوده است.

در این میان، معماری سرزمین ایران با دارا بودن تاریخی چندهزار ساله از غنای زیادی برخوردار است که در طول هزاران سال، سیر تکاملی خود را طی نموده و در دوران پس از اسلام به اوج خود رسیده است.

این معماری حاصل تکامل و انتقال نسل به نسل تجربیات هنرمندان و اندیشمندان و بزرگان این ملت است و برخلاف آنچه در کشورهای غربی پس از جنگ جهانی رخ داد، هنری نیست که در اندک زمانی به دست آمده باشد. اما، آنچه در سال های اخیر مشهود است انزوای روزافزون این هنر اصیل و ارزشمند، تقلید و کپی برداری های نابجا و نهایتا اجرای سبک هایی بی هویت و بدون در نظر گرفتن عوامل سرزمینی می باشد.

با این وجود، گام هایی در گوشه و کنار برای احیای مجدد هنر معماری ایرانی دیده می شود که در این میان، «آتلیه هنر و معماری نور» با پشتوانه سال ها مطالعه و تحقیق پیرامون این موضوع، با رویکردی معناگرا در ورای حجم و فرم سعی بر آن دارد تا با بکارگیری معماری ایرانی در عرصه ها و کاربری های مختلف، در این راستا حرکت نماید.

آتلیه هنر و معماری نور، در زمینه های مختلف طراحی معماری نظیر طراحی پلان و نقشه های فاز ۲ و فنی، طراحی دکوراسیون داخلی و نما، طراحی لنداسکیپ و فضای سبز با کاربری های مختلف نظیر مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، تفریحی، آموزشی و ... آماده همکاری و تعامل با کارفرماها، پیمانکارها و شرکت های ساختمانی می باشد.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : محمد یزدی راد

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : اصفهان - اصفهان - اصفهان

تاریخ ثبت آگهی : 1396/04/16

تعداد بازدید : 195

دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی محمد یزدی راد

تلفن ثابت :

03195011815

ایمیل :

Yazdirad@gmail.com

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0