انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست

نما دکوراسیون در اصفهان

|

نما دکوراسیون در اصفهان

| آگهی نما دکوراسیون در اصفهان | آگهی نما دکوراسیون در اصفهان | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست در اصفهان

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست در اصفهان


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست

ساخت و ساز زیست محیطی و فن آوری های هوشمند:


توجه به واژه طراحی، بیانگر نگرشی است که ایکاست به مفهوم یکی از کهن ترین فنون بشر دارد. تعریف ما از این واژه، تفکر هنرمندانه و متکی به دانش برای رفع نیاز انسان در تجربه زندگی است. فرآیند طراحی ، با آمیختن مؤلفه های فن آوری، زیبایی شناسی، علوم انسانی، زیست بوم و مهندسی انسان به روند خود ادامه می دهد تا طرح با کارکرد خود، حیات بشر را از چشم انداز دلچسب تری برخوردار سازد. توانمندی یک طرح، تنها به مشاهده رضایتمندی در چهره سفارش دهنده آن بسنده نمی کند.

زمان و سرمایه اجرایی به عنوان دو عنصر گرانبها در محقق شدن طرح نقش آفرینی می کنند و بر این اساس، شرافت حرفه ای طراح، وامدار صیانت از منافع کارفرما از منظر مادی، معنوی و اجتماعی می باشد.

گروه مهندسین ایکاست یکی از موفق ترین گروه های صنعت ساختمان در ایران است که با بهره گیری از تیم های مهندسی و شرکتهای همکار توانمند و کارآمد و طراحان خلاق و زبردست طراحی و اجرای پروژه های ساختمان سازی لوکس و مدرن و هوشمند را به عنوان برگی زرین در کارنامه افتخارات خود دارد.

طراحی و اجرا ساختمان های مدرن و لوکس بر پایه انرژی صفر خط مشی گروه ایکاست می باشد، در این خصوص با تجربه ای که در این زمینه اندوخته است اولین و تنها طراح و مجری ساختمان هایی است که خودکفا بوده و هیچ گونه وابستگی به منابع انرژی ندارند. در عین حال مدرن و لوکس می باشند.

این گروه در حال حاضر از طریق شرکتهای زیرمجموعه خود پروژه های مختلفی را در نقاط مختلف کشور در دست طراحی، نظارت و اجرا دارد. ایجاد مدیریت یکپارچه در زمینه های طراحی، نظارت و اجرا از اهداف کلیدی گروه مهندسین ایکاست بوده و با حضور چشمگیر خود در عرصه های مختلف و ارائه خدمات برتر و با کیفیت بهتر ، اکنون به عنوان یک برند برتر و الگو مطرح شده است.

استفاده از تجربیات مدیران وکارکنان و استقبال از ایده های نو و طرحهای خلاقانه و حضور در صحنه های بین المللی از راهکارهای گروه برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت ایکاست

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : اصفهان - اصفهان - خیابان مشتاق اول پلاک ۶۲ واحد ۵

تاریخ ثبت آگهی : 1396/04/16

تعداد بازدید : 157

دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی ایکاست

تلفن ثابت :

03132755803

ایمیل :

INFO@ECAST.BIZ

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید