انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه

فنی حرفه ای در اراك

|

فنی حرفه ای در مركزی

| آگهی فنی حرفه ای در اراك | آگهی فنی حرفه ای در مركزی | آگهی های مربوط به فنی حرفه ای | آگهی های مربوط به آموزشی |

آگهی آموزشی

|

آگهی فنی حرفه ای

|

آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه در اراك

|

آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه در مركزی


متن آگهی آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه

آموزشگاه فنی و حرفه ای رسانه با دریافت پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در ابتدای دیماه سال 1394 آغاز بکار نمود.

این مجتمع آموزشی با استعانت از درگاه ایزد منان و تکیه بر تجربیات کسب شده طی ۲۰ سال فعالیت درخشان کانون آگهی و تبلیغات رسانه پا به عرصه مهارت آموزی نهاده است.

گسترش روز افزون حرفه ها و مشاغل فرهنگی و هنری، و کمبود نیروی متخصص در این حوزه ها از یک سو، و توجه به این نکته که بسیاری از افراد و مدیران موفق این مراکز، طی دو دهه گذشته در این کانون آموزش دیده و به این بازار وارد گردیده اند، مدیریت کانون تبلیغاتی رسانه را برآن داشت که با تغییر رویکرد بصورت رسمی وارد عرصه آموزش و مهارت آموزی شده و تجربیات کسب شده طی دو دهه گذشته را معطوف این امر نماید.

ارائه قریب به ۳۰ عنوان از حرفه های گوناگون فرهنگی و آموزشی برای اولین بار در مرکز کشور، گامی بسیار بزرگ و ارزشمند است که بی گمان بدون همکاری و مساعدت ریاست وقت و پرسنل شریف و ارجمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، علی الخصوص ریاست و پرسنل اداره آموزشگاههای آزاد محقق نمی گردید.

رویکرد جدید این مجتمع آموزشی در ارائه حرفه های فرهنگی و هنری در یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور بقدری خاص و متمایز می باشد که خود نیاز به ممارست و فرهنگ سازی داشته و مشارکت تمامی سازمانهای ذیربط را طلب می نماید.

امید است با استقبال کارآموزان و مساعدت مسئولین در آینده ای نزدیک اهداف این مجتمع آموزشی/ فرهنگی به بار نشسته و شاهد افزایش اشتغال همراه با تخصص و مهارت در حوزه های فرهنگی و هنری باشیم.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : رسانه

آدرس : مركزی - اراك - خیابان شهید بهشتی،خیابان میثم،نرسیده به کوچه فولادوند

تاریخ ثبت آگهی : 1396/04/19

تعداد بازدید : 261

آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه

اطلاعات تکمیلی آگهی

آموزشگاه فنی و حرفه ایی رسانه

تلفن ثابت :

08632238756

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0