انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان

نما دکوراسیون در بناب

|

نما دکوراسیون در آذربایجان شرقی

| آگهی نما دکوراسیون در بناب | آگهی نما دکوراسیون در آذربایجان شرقی | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان در بناب

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان در آذربایجان شرقی


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان

ایپک یول ایرانیان

شرکت ایپک یول ایرانیان (شماره ثبت: 1330) در سال 1379 در زمینه دکوراسیون داخلی و پرده در کشور ترکیه با هدف تحقیق و پژوهش پرده های نسل جدید و انتقال تکنولوژی مربوطه به کشورمان فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نمود و در پروژه های متعدد تولید و نصب پرده با شرکت های معروف ترکیه مشارکت نمود. در سال 1383 با تکنولوژی و دانش فنی تولید پرده های مدرن در کشور عزیزمان ایران شروع به ساخت کارخانه و راه اندازی خط تولید پرده های مدرن اداری و خانگی پرداخت و با ثبت شرکت ایپک یول ایرانیان (جاده ابریشم) و انتخاب برند ایپک در این راه قدم گذاشت.


شرکت ایپک یول ایرانیان برای اولین بار خط تولید پرده های شید رولی را راه اندازی نمود و در این زمینه موفقیت های بی شماری را چه از حیث کیفیت و چه از لحاظ معرفی برند کسب نمود.

هم اکنون این شرکت با تجربه ای بیش از ده سال خط تولید پرده های شید رولی ، پرده های سان اسکرین (خورشیدی)، زبرا، پرده نمایش پروژکتور، پرده های ریلی بیمارستانی را نیز راه اندازی نموده است تا بتواند با وسعت و تنوع تولیدات خود حداقل 60% نیاز مصرف کنندگان داخلی را تامین نماید.

شرکت ایپک یول ایرانیان در زمینه تولید پرده های موتور دار و کنترل از راه دور و سیستم اتوماسیون خانه های هوشمند نیز با شرکت های مطرح دنیا از قبیل گروه بکر آلمان و گروه موتورای ایتالیا همکاری می نماید که سبب شده انواع پروژه ها با پرده های هوشمند را طراحی کرده و اجرا نماید.

این شرکت با تکیه بر زیر ساخت ها ، تجربیات و دانش فنی طراحانش در زمینه تولید و نصب انواع پرده های مدرن تلاش می نماید و امید آنرا دارد که علاوه بر تامین نیازها و سلائق مصرف کنندگان داخلی، با تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش، نام برند ایرانی را در خارج از مرزهای کشورمان بگستراند.

همچنین شرکت مقوله تحقیق و توسعه را برای کیفیت بالاتر در کنار فعالیت های جاری خود دنبال نموده است.
شرکت ایپک یول ایرانیان در کنار فعالیت های جاری خود مقوله تحقیق و توسعه را برای رسیدن به کیفیتی بالاتر دنبال می نماید و محصولات خود را به صورت انبوه تولید کرده و برخی را مستقیم توسط کادر فنی خود در پروژه ها اجرا می کند، قسمتی دیگر از شرکت به تولید سفارشهایی می پردازد که توسط نمایندگان یعنی فروشگاه ها و مغازه ها که بالغ بر 350 نماینده فعال در سطح کشور است سفارش داده می شود.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت ایپک یول ایرانیان

آدرس : آذربایجان شرقی - بناب - کیلومتر ۵ اتوبان تبریز، شهرک صنعتی بناب

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/22

تعداد بازدید : 181

دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی ایپک یول ایرانیان

تلفن ثابت :

04137781010

ایمیل :

info@ipekyol.ir

فکس :

04137780875

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0