انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه

نما دکوراسیون در تهران

|

نما دکوراسیون در تهران

| آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه در تهران

|

دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه در تهران


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه

معرفی:

گروه تبلیغاتی طراحان پارسه در سال 1380 به همت نادر هاشمی نژاد متخصصین امر طراحی و تبلیغات کار خود را آغاز کرد و امروز با قریب به 15 سال سابقه در حوزه طراحی و تبلیغات و با بهره وری از توان پرسنل مجرب خود حضوری متفاوت را در صنعت تبلیغات تجربه می کند.

طراحان پارسه با تکیه بر نیروی جوان و متخصص و با بهره وری از جدید ترین متد های روز تبلیغاتی در دنیا سعی در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان گرامی دارد که در این امر از تمامی ایده های خلاقانه و مبتکرانه استفاده می کند.

چشم انداز:

هدف ما توسعه صنعت تبلیغات کشور با بهترین و جدیدترین متدهای تبلیغاتی است. طراحان پارسه با تکیه بر دانش فنی خود در زمینه های طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی ، طراحی آرم و لوگو ، طراحی گرافیک ، چاپ ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، دکوراسیون داخلی و غرفه سازی و زمینه های تبلیغاتی دیگر فعالیت می کند. طراحان پارسه چشم انداز خوبی از صنعت تبلیغات کشور برای ایران عزیز می بیند که با امید و توکل به خداوند متعال و تلاش و پشتکار ، به این مهم دست خواهد یافت.

خلاقیت:

مهم ترین بخش تبلیغات و بازاریابی موثر، خلاقیت است. در آتلیه طراحی و ایده‌پردازی طراحان پارسه گروهی از متخصصان طراحی و هنر حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات (طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی کاتالوگ، طراحی داخلی ادارای ، عکاسی صنعتی، چاپ و ... ) و خدمات به مشتریان محقق نمایند.

کیفیت خدمات:

با توجه به تجربه طراحان پارسه و حضور در بازار رقابتی کشور طی سال های اخیر و آگاهی از نیاز مشتری گروه طراحان پارسه همیشه در پی ارائه بهترین محصولات و خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز می باشد.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت طراهان پارسه

آدرس : تهران - تهران - خیابان فاطمی ، روبروی هتل لاله ، ساختمان 277، طبقه 6

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/23

تعداد بازدید : 134

دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی طراحان پارسه

تلفن ثابت :

02188956968

ایمیل :

info@tarahaneparse.com

فکس :

02188517423

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید