انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا

نما دکوراسیون در تهران

|

نما دکوراسیون در تهران

| آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا در تهران

|

دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا در تهران


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا

شرکت مهندسی معماری آرکا معمار نوژا:


مهندسین معمار گروه نوژا با سالها حضور فعال در صنعت ساختمان و همچنین اجرای پروژه های متعدد طراحی و معماری در مناطق ۱و۲ و۳ تهران، آماده ی انجام هر گونه خدمات و مشاوره در زمینه ی ساخت و ساز می باشند.

گروه مهندسین مشاور نوژا با داشتن نمایندگی از برند های معتبر اروپایی در زمینه ی تامین و عرضه ی انواع مصالح چوبی قابل استفاده در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان آماده ی همکاری با شرکت ها می باشد.

هم چنین گروه نوژا با در اختیار داشتن کارگاه های تخصصی مجهز به فناوری روز دنیا، در تولید فرآورده های چوبی داخلی و خارجی از طراحی و نصب تا اجرا آماده ی همکاری می باشد.


تاریخچه:

شرکت مهندسین مشاور نوژا در سال۱۳۹۳ توسط مهندس سعید گودرزی به منظور فعالیت در زمینه های تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی و طراحی نما و طراحی غرفه های نمایشگاهی و طراحی فضای سبز تاسیس شد.

ارتقاء و پیشرفت شرکت مهندسین مشاور نوژن با تلاش و پشتکار معماران خلاق و با تجربه تداوم یافته است و در حال حاضر پروژه های بسیاری را در دست تهیه و اجرا دارد.

اولویت های شرکت مهندسین مشاور نوژا با توجه به استفاده از خلاقیت و طرح هایی کارآمد است که در این راستا تا کنون پروژه های زیادی را انجام داده است و توانسته گامی مثبت در این زمینه بردارد.

همچنین پرورش نیروهایی خلاق و حرفه ای یکی از شاخصه های این شرکت می باشد به طوری که این شرکت در سال ابتدایی تاسیس خود توانسته پروژه های ارزشمند زیادی را اجرا کند.

توانمندی های شرکت مهندسین مشاور نوژا با تکیه بر توان بالای فنی مهندسی و برخورداری از توان کارشناسی طراحانی است که راستای اهداف شرکت فعالیت می کنند.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت آرکا نوژآ

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - بلوار اندرزگو بین کاوه وقیطریه پلاک ۱۳۰ ساختمان گل فروشی نوژا طبقه ۴ شرکت نوژا

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/28

تعداد بازدید : 163

دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی آرکا نوژا

تلفن ثابت :

02122698465

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید