انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

تشریفات و خدمات مجالس ثمین

خدمات مجالس در تهران

|

خدمات مجالس در تهران

| آگهی خدمات مجالس در تهران | آگهی خدمات مجالس در تهران | آگهی های مربوط به خدمات مجالس | آگهی های مربوط به خدمات |

آگهی خدمات

|

آگهی خدمات مجالس

|

تشریفات و خدمات مجالس ثمین در تهران

|

تشریفات و خدمات مجالس ثمین در تهران


متن آگهی تشریفات و خدمات مجالس ثمین

★ تشریفات ثمین با داشتن کادر مشاورین متخصص در زمینه تشریفات عروسی میتواند مشاوره ای صحیح در این باره را به شما عرضه نماید.

★ درمنوهای تشریفات ثمین بخش های مختلف خدمات مجالس دسته بندی خاصی شده اند. به طوری که مشتریان تشریفات ثمین می توانند قیمت هر بخش را به صورت تفکیک شده در اختیار داشته باشند.

★ انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات ثمین بسپارید تا دامنه گسترده ای از پیشنهاد ها را پیش روی خود ببینید. انتخاب باغ عروسی با توجه به سلیقه، بودجه، تعداد میهمان و موقعیت مکانی مناسب یکی از عوامل بسیار موثر در برگزاری یک مجلس عروسی است که درتشریفات ثمین با ارائه مشاوره، بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب باغ عروسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.‌

★تشریفات مجالس ثمین ضمن در اختیار داشتن باغ اختصاصی، به دلیل همکاری گسترده با بیش از 50 مورد باغ و سالن دیگر شرایطی را برای شما فراهم می کند تا گزینه های متعددی مناسب با سلیقه و بودجه خود برای انتخاب مکان برگزاری مراسم عروسی در اختیار داشته باشید.

★شما در بخشی میتوانید منوی غذایی دلخواه خدمات را با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه انتخاب نمایید.لازم به ذکر است طبخ غذاها در آشپزخانه اختصاصی تشریفات ثمین با باغ عروسی استفاده از مواد درجه یک از جمله برنج 100 % ایرانی،مرغ و گوشت گوسفندی تازه خدمات مجالس انجام می گیرد.

★پس از انتخاب باغ عروسی منوی غذایی برای تکمیل شدن خدمات مجالس روند باغ عروسی پذیرایی از میهمان نیاز به مواردی مانند: عروسی و شربت و ... در بخش پذیرایی باغ عروسی دارید انتخاب سرویس پذیرایی و نوع چیدمان که عواملی مانند سلیقه قیمت و داشتن هارمونی با مکان برگزای مراسم در آن موثر است، تاثیر به سزایی در کیفیت برگزاری خدمات مجالس دارد.

★برای زیبایی بخشیدن بیشتر و رویایی مجالس نمودن باغ عروسی فضای برگزاری مجلس شمع ارایی یکی از اصلی ترین مواردیست که درتشریفات ثمین جزء هدایای منوء باغ عروسی انتخابی می باشد.
★ مراسم آتش بازی جزء هیجان انگیز ترین و باشکوه ترین بخشها می باشد که در 4 مرحله (ورودی، کیک، شام و تانگو) باغ عروسی قابل اجراست.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : قطبی

آدرس : تهران - تهران - سعادت آباد، بلوار فرحزاد ی، روبرو ی اریکه ایرانیان، کوچه عباس اناری، مجتمع تجاری اداری آریا، طبقه 2،

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/29

تعداد بازدید : 316

تشریفات و خدمات مجالس ثمین

اطلاعات تکمیلی آگهی

تشریفات و خدمات مجالس ثمین

تلفن ثابت :

02188385343

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0