انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

تشریفات و خدمات مجالس پارت

خدمات مجالس در تهران

|

خدمات مجالس در تهران

| آگهی خدمات مجالس در تهران | آگهی خدمات مجالس در تهران | آگهی های مربوط به خدمات مجالس | آگهی های مربوط به خدمات |

آگهی خدمات

|

آگهی خدمات مجالس

|

تشریفات و خدمات مجالس پارت در تهران

|

تشریفات و خدمات مجالس پارت در تهران


متن آگهی تشریفات و خدمات مجالس پارت

★ گروه تشریفات مجالس پارت، طراح، مجری و برگزار کننده تشریفات عروسی، نامزدی و مجری، مشاور و طراح مراسم مجلل سفارتخانه ها وسمینارهای دولتی و خصوصی به همراه آشپزخانه صنعتی اختصاصی و صنعتی و طرف قرارداد با بیش از 50 مورد باغ و ویلا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و یا حومه تهران برای برگزاری مراسم در خدمت شما عزیزان می باشد.
★ همچنین با توجه به پرتابل بودن کلیه تجهیزات اعم از ظروف، سرویسهای پذیرایی تزیینات و دیزاین اجرای مراسم شما در سراسر ایران عزیز و همچنین سه کشور ترکیه، آذربایجان و ارمنستان میسر گشته است.
★ کترینگ و خدمات مجالس پارت: به عنوان یکی از بنیانگذاران این حرفه و با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و تحصیل کرده، تجهیزات به روز و دیزاینرهای حرفه ای آماده برگزاری مراسم و مجالس شما ( عروسی، نامزدی، تولد، ترحیم، همایش، سمینار، افتتاحیه و ...) میباشد.
★ عکاسی و فیلمبرداری: با بیش از 18 سال سابقه و با در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای و تجهیزات مدرن آماده انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری از مجالس شما می باشد.همچنین برخورداری از 3 آتلیه حرفه ای مدلینگ عروس و کودک و باغ اختصاصی خاطرات زیبای شما را ثبت می کند. آرشیو عظیم عکس برندهای معتبر و هنرمندان و ورزشکاران این استودیو قطعا نظر مشکل پسندان را به خود جلب خواهد کرد. از افتخارات این استودیو عکاسی و فیلمبرداری سه بعدی است که در حال حاضر مجری انحصاری آن می باشد.
★ انتخاب باغ و خدمات مجالس مناسب: برای برگزاری مراسم های نامزدی و عروسی همواره یکی از دغدغه های زوج های جوان است لذا تشریفات عروسی پارت اقدام به عقد قرارداد با بیش از 50 مورد باغ و ویلا و سالن اجتماعات در تهران و حومه از غرب تا شرق و شمال تهران نموده است تا علاوه بر حل این دغدغه ها مکان مناسب هر نوع سلیقه را در اختیار زوج های جوان قرار دهد.
★ دسته گل و ماشین عروس: انواع خودروهای کلاسیک و مدرن و تشریفات با به روز ترین سبک گل آرایی جهت دسته گل و ماشین عروس در تخصص گروه گل آرایی تشریفات پارت و در خدمت شما خواهد بود.

★ سفره عقد: به دلیل اختلاف سلیقه مشتریان در انتخاب سفره عقد مناسب مراسم خود اقدام به جمع آوری چندین سفره عقد سنتی و مدرن نمودیم و انواع سفره عقدهای سیلور، بلور، آیینه و کریستال با تنوع در چیدمان کم نظیر وگل آرایی و مناسب هر نوع سلیقه و بودجه را در اختیار شما قرار خواهیم داد. گل آرایی و شمع آرایی مراسم در چند سال اخیر جزو لاینفک مراسمهای نامزدی وعروسی گشته است لذا تشریفات پارت اقدام به جمع آوری چند تن از دیزاینرهای حر فه ای در این زمینه نموده است.

★ مجالس ترحیم: تشریفات پارت با سابقه طولانی در انجام امور برگزاری مراسم ترحیم و با پرسنل آشنا با حساسیت اینگونه مراسم در خدمت شما عزیزان میباشد. با توجه به حساسیت و فورس ماژور بودن این شرایط پرسنل خاصی جهت انجام تمام امور شامل هماهنگی مساجد، آگهی ترحیم و ... پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.
★ برگزاری جشن تولد با دیزاینهای خاص و سورپرایزهای به یاد ماندنی یکی از فعالیتهای گروه تشریفات پارت است. دیزاینها و منوهای بی نظیر تشریفات پارت جهت مراسم جشن تولد از 1 تا 100 سالگی میتواند این جشن را برای یک عمر در خاطر شما ثبت نماید.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : فرهاد چاوله

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - تهران

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/29

تعداد بازدید : 318

تشریفات و خدمات مجالس پارت

اطلاعات تکمیلی آگهی

تشریفات و خدمات مجالس پارت
دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید