انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

شبکه در تهران

|

شبکه در تهران

| آگهی شبکه در تهران | آگهی شبکه در تهران | آگهی های مربوط به شبکه | آگهی های مربوط به کامپیوتر و اینترنت |

آگهی کامپیوتر و اینترنت

|

آگهی شبکه

|

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر در تهران

|

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر در تهران


متن آگهی انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4



اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : می گل افضلی

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - ولیعصر- بالاتر از میرداماد

تاریخ ثبت آگهی : 1396/12/20

تعداد بازدید : 77

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

اطلاعات تکمیلی آگهی

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

ایمیل :

commercial@datamco.net

فکس :

88922740

آدرس سایت:

Site

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید