انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek

نما دکوراسیون در تهران

|

نما دکوراسیون در تهران

| آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek در تهران

|

دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek در تهران


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek

Grasdek :


Grasdek؛ از سال 1995، ساختمان در دکوراسیون سنگ مرمر و بخش مرمت، گرانیت، تراورتن و مواد سازگار با محیط زیست در خدمت، زیبایی شناسی، تولد دوباره با طراحی نوآورانه و کاربردی واسطه است.

تا کنون، بسیاری از شهرستانها داخلی و خارج از کشور بریتانیا، روسیه، آذربایجان، قزاقستان، عراق، فیلیپین در کشورهایی مانند کسب و کار مرکز، مرکز خرید، هتل، کنگره ساختمان، ساختمان اداری و زیرزمینی ساخت و ساز از جمله کیفیت بزرگ را در پروژه داشته و تجربه را می توان به عنوان نمونه بخشی در نظر گرفته اثبات به کوچکترین جزئیات از جهان پروژه های موفق خود را در شهرستانها مختلف گرفته شده است. برای به بهترین خدمات به تمام مشتریان که محصولات خود را سفارش از مرحله تولید به مرحله اجرا در فرآیندهای با دقت فراوان، نظارت و مراقبت و کیفیت گرا.

زیبایی شناسی و فن آوری در هماهنگ، مواد طبیعی و اطمینان از همکاری هماهنگ از آگاهی های زیست محیطی در میان اولویت های ما. قالب بندی سازگار است با طراحی های ابتکاری و کاربردی همیشه شور و شوق ما در اطراف ساختار بوده است. محصولات اصلی و کاربردی با مشتریان خود و معماران ما به تحقق بخشیدن به رویاهای خود و بنابراین ما ساخت سازه با شخصیت های منحصر به فرد.


ماموریت:

با آماده سازی پروژه های خاص و راه حل گرا شایسته نام ما را در کیفیت و قابلیت اطمینان در بخش دکوراسیون و مرمت، کار فداکارانه در به موقع برای دیدار با نیازهای مشتریان ما همیشه اولویت اول ما.


چشم انداز ما:

امضای محله متخصص در دکوراسیون و ترمیم صنعت با قرن ها تجربه ATT او کیفیت و پروژه قابل اعتماد با نام و موقعیت در صنعت همیشه تقویت، تمام این پروژه ها، نهادهای داخلی و عمومی در خارج از کشور و سازمان های با تعهد نسبت به سازمان های بخش خصوصی به فسخ موفقیت انجام شده است. اصلی، حفظ ساختار قدرتمند و ابتکاری، با احداث ساختمان سازگار با محیط زیست است که اضافه کردن مقدار مثبت است برای تبدیل شدن به یک نام تجاری در سراسر جهان در دکوراسیون و بخش مرمت.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت Grasdek

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - ترکیه ----- توران Güneş در بلوار پارک کسب و کار وهران E Blok در کت: 4 بدون: 8 Cankaya نیست / ANKAR

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/29

تعداد بازدید : 135

دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی Grasdek

ایمیل :

grasdek@grasdek.com

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید