انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی هرم

نما دکوراسیون در تهران

|

نما دکوراسیون در تهران

| آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی هرم در تهران

|

دکوراسیون و طراحی داخلی هرم در تهران


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی هرم

دفتر معماری هرم / مرتضی علی نیا مقدم:

مرتضی علی نیا مقدم معمار و مدرس دانشگاه ، متولد شهر قزوین در سال ۱۳۶۶ است . او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری در سال ۱۳۹۳ از دانشگاه آزاد قزوین میباشد . وی در پایان نامه خود به تمرکز بر ارتباط و اشتراکات هنر مفهومی با رویکرد پدیدار شناسی در معماری پرداخت و همچنان در حال تحقیق میان رشته ای در این زمینه میباشد .

حین تحصیل در دفاتر اساتید خود مشغول به کسب کار و تجربه در زمینه کارحرفه ای و اجرا شد و در سال ۱۳۹۲ به تدریس در دانشگاه های کشور دعوت و فعالیت خود را با رویکردی متفاوت به یافتن مساله در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی و جغرافیایی آغاز کرد .

او پس از کسب تجربه به مدت ۷ سال در دفاتر اساتید خود ، در سال ۱۳۹۵ به همراه دوست و همکار خود حمید بابایی دفتر معماری هرم را تاسیس نمود . حمید بابایی فارغ التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز و دارای مدرک بین المللی طراحی داخلی میباشد و تجربه ای بالغ بر ۱۵ سال در زمینه طراحی و اجرای پروژه های مختلف ساختمانی و همچنین طراحی داخلی و بازسازی را دارد .

دفتر معماری هرم در حوزه های تخصصی معماری ، معماری داخلی و طراحی شهری با هدف ایجاد فضاهایی با کیفیت و متناسب با مقیاس و روح انسانی به فعالیت مشغول میباشد .

رویکرد اصلی این دفتر تلاش برای طراحی و ایجاد فضاهایی نو و انسان محوربا تمرکز بر جزییات اجرایی و ساخت ، با توجه به بستر جغرافیایی و اجتماعی موجود میباشد .این دفتر با بکارگیری نیروی جوان و خلاق در راستای شکل گیری معماری پویا قدم بر میدارد و با توجه به همین دیدگاه موفق به کسب چندین جایزه معتبر داخلی و خارجی شده است .

این دفتر سعی میکند تا رابطه ای صحیح و تنگاتنگ میان معماری و اجتماع ایجاد کند و با ایجاد بستری مناسب ، کیفیت زیست مخاطب را بالا ببرد .

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مرتضی علی نیا مقدم

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - سعادت آباد ، خیابان علامه جنوبی ، کوچه چهل و دوم شرقی ، پلاک ۳ ، واحد ۴

تاریخ ثبت آگهی : 1396/03/30

تعداد بازدید : 160

دکوراسیون و طراحی داخلی هرم

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی هرم

تلفن ثابت :

02188565564

فکس :

02188565564

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید