انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
درج آگهی
تیم cdn ایران

دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ

نما دکوراسیون در تهران

|

نما دکوراسیون در تهران

| آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی نما دکوراسیون در تهران | آگهی های مربوط به نما دکوراسیون | آگهی های مربوط به صنعت ساختمان |

آگهی صنعت ساختمان

|

آگهی نما دکوراسیون

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ در تهران

|

دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ در تهران


متن آگهی دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ

گروه ایماژ:


گروه طرح و آفرینش ایماژ با تکیه بر سال ها دانش فنی، تجربه و تخصص خود در زمینه دکوراسیون داخلی، معماری، گرافیک و اجرای پروژه های متنوع با کادری متخصص اعم از کارشناسان معماری (با مدارک عالیه تحصیلی تا مقطع دکتری و مدرسین دانشگاه)، عمران و سازه، گرافیک، مجریان حرفه ای و ... امروزه موفق به بنیان نهادن نوع متفاوتی از خدمات هنری، طراحی و اجرا در زمینه های مختلف در ایران گردیده است.

جهان تشنه تکامل و پیشرفت است و بشریت با استفاده از فناوری های نوین در جهت ارتقاع سطح کیفی، کاهش هزینه ها و طولانی شدن عمر مفید کالاها در حرکت می باشد.

همه این اهداف بیشتر در زمره معماری پایدار و سبز که معماری روز دنیا نیز است، با کمترین آسیب به طبیعت و به حداقل رسانیدن مصرف انرژی های فسیلی و طراحی بر مبنای زیرو انرژی قرار می گیرد. ما نیز برای همگامی با این تکامل بر آن شدیم تا با استفاده از تجربیات و بهره گیری از برترین محصولات و متریال بهترین پاسخ¬ها را برای مشتریان و کارفرمایان محترم « خلق» نماییم.

استراتژی این گروه بر پایه ابداع و نوآوری، حمایت از ایده های نوین مهندسین مشاور و طراحان متخصص، اجرا بر مبنای بالاترین کیفیت و مطابق با دقیق ترین جزئیات، سرمایه گذاری های پیوسته و عرضه جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی برای پاسخ گویی به نیاز افرادی است که به محیط زندگی و کار خود اهمیت می دهند.

در این میان مهم ترین امر برای طراحی، شناخت سلیقه و نیازهای افراد و طراحی بر اساس این امور با توجه به اصول اولیه آنها و همچنین بکار گرفتن مبانی روانشناسی برای بالاترین و بهترین طرح متناسب افراد و کاربری ها می باشد.

همچنین گروه ایماژ نماینده رسمی و انحصاری شرکت Elemegi ترکیه در ایران بوده که حوزه فعالیت این شرکت در زمینه معماری و طراحی داخلی، ساخت وساز، بازسازی، مدیریت پروژه، اجرا، تولید و طراحی مبلمان، منسوجات، لوازم فلزی موازی با کانسپ طراحی یا تولید سفارشی می باشد، همچنین این شرکت شرایط مناسبی جهت اجرای تمام جزئیات پروژه های معماری با استفاده از مصالح متفاوت و تولید انبوه مبلمان ثابت و متحرک را دارا می باشد.

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

نام آگهی دهنده : مدیریت ایماژ

شماره موبایل : ثبت آگهی

آدرس : تهران - تهران - پاسداران، انتهای بهارستان هفتم، پلاک ۱۷، واحد ۴ شرقی

تاریخ ثبت آگهی : 1396/04/10

تعداد بازدید : 248

دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ

اطلاعات تکمیلی آگهی

دکوراسیون و طراحی داخلی ایماژ

تلفن ثابت :

02126652915

دیدگاه ها


همیار پرداز آسایش

ثبت نظر جدید

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php54) in Unknown on line 0