انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله موبایل رایانه آشنایی با برنامه اتو کد

آشنایی با برنامه اتو کد

آشنایی با برنامه اتو کد
آشنایی با برنامه اتو کد

نرم افزار نقشه کشی اتو کد

اتوکد یک برنامه نرم افزاری تهیه شده توسط کامپیوتر است که برای ایجاد نقشه ها برای ساختمان ها، پل ها و تراشه های کامپیوتری از جمله موارد دیگر استفاده می شود.

اتوکد یک نرم افزار پیش نویس نرم افزار 2D و 3-D است که در معماری، ساخت و ساز و ساخت برای کمک به آماده سازی طرح ها و طرح های مهندسی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

حرفه آشکاری که از اتوکد استفاده می کنند اغلب به عنوان طراحان شناخته می شوند.

برنامه های آموزشی:

آموزش در نرم افزار اتوکد و تهیه پیش نویس کامپيوتر می تواند در دانشکده  های فنی و اجتماعی، از جمله گواهینامه ها و یا مقطع کارشناسی ارشد در اتوکد، تهیه پیش نویس و یا تکنیک های مهندسی یافت شود.


 اکثر این برنامه ها دارای دوره هایی هستند که بر روی استفاده از بسته نرم افزاری اتوکد تمرکز دارند. برخی از برنامه ها حتی ممکن است دانش آموزان را برای صدور گواهینامه صنعت اتوکد آماده کنند.
 

اطلاعات شغلی مرتبط با اتوکد:

٭مکانیک
٭معماری
٭ مدنی
٭ برق
٭ الکترونیک.


طراحان اتوکد از برنامه های کاربردی نرم افزار 2D و 3D برای آماده سازی نقشه ها و طرح های معماری، ساخت و ساز و پروژه های تولید استفاده می کنند.

 همانطور که توسط دفتر آمار کارگری ایالات متحده در ماه مه سال 2015 گزارش شده است، نویسندگان به طور کلی حقوق ماهانه سالانه 52،720 دلار را به دست آورده اند.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3