انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله اخبار اجاره کانکس

اجاره کانکس

اجاره کانکس
اجاره کانکس

برخی از پروژه ها و یا فعالیتهای تجاری ، عمرانی و … برای مدت زمان کوتاهی هستند و به صرفه نیست تا برای اداره امورات آن اقدام به خرید کانکس شود در این مواقع بهترین روش اجاره کانکس است .

کانکس برای اجاره از انواع مختلف در ابعاد مختلف و با امکانات مختلف موجود می باشد که برای اجاره کانکس می بایست به محل کارخانه ما مراجعه فرمائید و از نزدیک کانکس ها را مورد بازدید قرار داده تا آنهایی که مد نظر خود است انتخاب فرمائید.

ما در کارخانه برخی از انواع کانکس های فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس نگهبانی و کانکس یخچالی ، کانکس ویلایی ،کانکس رستوران و آشپزخانه ، کانکس کارگاهی و… را برای اجاره در انبار کانکس سازی آماده کرده ایم تا زمانی که مشتریان خواستار اجاره کانکس از ما شوند در اختیار آنها قرار دهیم.

اجاره کانکس چه زمانی به صرفه است ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم در یکسری پروژه های عمرانی و ساختمانی ممکن است خرید کانکس به صرفه نباشد و پیمانکار تصمیم به اجاره کانکس می گیرد . در نمایشگاه هایی که در زمان مشخصی از سال برگزار می شود چه داخلی و چه بین المللی ، لازم است تا امکانات بهداشتی و تفریحی برای بازدید کنندگان فراهم شود که عموما شامل سرویس بهداشتی ، نماز خانه ، استراحت گاه موقت و فست فود و یا کانکس های فروشگاهی مجهز می شود .

در این موارد اجاره کانکس یکی از بهترین راه حل ها می باشد که مقدار قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی می شود.

 

اجاره کانکس

قیمت اجاره کانکس

هر نوع کانکسی بر اساس برخی از عوامل قیمت گذاری می شوند و در نتیجه بسته به ابعاد و امکاناتی که دارند ،هزینه و قیمت اجاره کانکس متغییر است . مثلا قیمت اجاره کانکس نگهبانی به نسبت اجاره کانکس رستوران خیلی پایین تر است . لذا بر اساس نیاز و درخواست و مدت زمانی که کانکس اجاره داده خواهد شد . هزینه تعیین می شود.

شرایط اجاره کانکس 

برای اجاره کانکس به کارخانه کانکس سازی ما مراجعه کرده و کانکس مورد نظر خود را مورد برسی قرار داده و آن تعدادی که می خواهید را انتخاب کنید .

سپس با توجه به قیمت کانکس و ابعاد و امکانات موجود در آن اجاره نامه ای تنظیم می شود که طی آن مدت زمان و شرایط و مبلغ مورد نیاز جهت اجاره کانکس ماهیانه مشخص می شود و پس از اینکه به امضا طرفین رسید مراحل جهت انتقال کانکس به محل مورد نظر شما طی خواهد شد تا در مدتی که نیاز دارید مورد استفاده قرار دهید. البته در این قرارداد تمام موارد در رابطه با کانکس قید می شود: سالم بودن , امکانات , میزان پوسیدگی یا نو بودن کانکس و… .

کانکس می تواند تا مدت زمان نا محدودی در اجاره فرد باشد اما هر شش ماه یک بار قرار داد تمدید می گردد تا طرفین بعد از هر شش ماه یک بار از شرایط کار و وضعیت کانکس با خبر شوند تا اگر نیاز به تغییر یا تعمیر یا خدماتی از این قبیل باشد صورت بگیرد.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3