انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن
انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن موضوعی است که در این مطلب به آن می پردازیم .

صحبت در مورد انواع مدل های بینی کمی سخت می باشد چرا که بینی یکی از عضو های بسیار خاص بدن می باشد که می توان در مورد آن حرف های بسیاری را گفت .

انواع مدل های بینی

  • یکی از انواع مدل های بینی مدل سر بالا می باشد که در انگلستان بسیار مشهور می باشد و به تازگی در ایران نیز بسیاری از بانوان در هنگام عمل بینی خواستار مدل سربالا می باشند .
  • یکی دیگر از انواع مدل های بینی ، بینی عقابی می باشد که شما می توانید غضروف های بسیار سخت و شبیه به استخوان را بر روی این بینی مشاهده کنید .
  • از دیگر انواع مدل های بینی مدل نوبین می باشد که افراد دارای این نوع بینی معمولا پره های بینی شان بزرگتر از حد معمول می باشد و بیشتر این افراد را در بین سیاه پوستان آفریقایی مشاهده می کنید .
  • بینی های گوشتی بزرگ نیز یکی از انواع مدل های بینی می باشند که معمولا به این افراد توصیه عمل نمی شود چرا که ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل انحراف تیغه بینی شوند .
  • بینی های مدل رومی نیز از دیگر مدل های بینی می باشد که مشابه آن را می توانید در مجسمه های رومی مشاهده کنید .

 

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

 

طبقه بندی انواع مدل های بینی در دنیا

بینی های گوشتی طیف بسیار گسترده ای از انواع بینی ها را در بر می گیرند ، این بینی ها که معروف به بینی های انیشتینی نیز می باشند حدود ۲۴ درصد از مردم دنیا را در بر می گیرند .

بینی های سر بالا در رتبه دوم قرار دارند ، این بینی ها که بیشتر در بین خانوم ها مشهور می باشد تقریبا دارای آماری معادل ۱۳ درصد از مردم جهان می باشد .

بینی های رومی و بینی های قوزدار نیز به طور مشترک در رتبه سوم قرار دارند و هر یک ۹ درصد از مردم دنیا را شامل می شوند . بینی های عقابی نیز چیزی حدود ۵ درصد از مردم دنیا را شامل می شوند .

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3