اینستاگرام و معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله اینستاگرام اینستاگرام و معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام و معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام و معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام
اینستاگرام و معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام

معرفی برنامه اینستاگرام

هر فردی برای ارتباط با افراد مختلف راه های متفاوتی را انتخاب می کند. در اینجا سعی بر این شده تا یکی از راه های ارتباطی که از طریق تلفن همراه یا موبایل می توان انتخاب کرد را بررسی کنیم. وقتی نام موبایل و شبکه اجتماعی موبایل مطرح می شود، طبیعتا چند نام به سرعت ذهن ما را فرا می گیرد. لاین، واتساپ، وایبر، تلگرام از جمله این نام ها می باشند. اما در اینجا ما سعی در مطرح کردن نامی دیگر و آشنایی با این نام هستیم. نامی که قطعا هر چقدر زمان رو به جلو حرکت کند، مطرح تر خواهد شد. ما می خواهیم شبکه اجتماعی فوق العاده حرفه ای اینستاگرام را بررسی کنیم. در ایران همواره دو برنامه در شبکه های اجتماعی موبایل بسیار پر طرفدار هستند یکی تلگرام و دیگری اینستاگرام . برای اینکه به قدرت اینستاگرام پی ببرم باید ابتدا کمی تلگرام را بررسی کنیم.

رقابت بین اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی

زمانی که تلگرام آمد اینستاگرام بود اما تلگرام انقدر محبوب شد که برای مدتی اینستاگرام زیر سایه تلگرام به فعالیت خود در بین کاربران ادامه می داد.  اما بعد از مدتی گروه ها و کانال های تلگرام تبدیل به گروه ها و کانال های دروغ شدند. برای مثال اگر امروزه در کانال ها و گروه های تبلیغاتی تلگرام بروید لینک های زیادی خواهید دید که وقت روی آنها کلیک کنید خواهید دید که عنوان لینک به محتوای کانال یا گروه هیچ ارتباطی ندارد. اما تلگرام ضعف دیگری نیز دارد. کافیست در گروه های تبلیغاتی، شما آگهی درج کنید و فقط یک لحظه سرتان را از گروه برداشته و دوباره نگاه کنید. همین یک لحظه کافیست تا حدود 20 تا 30 پست بالای پست شما به نمایش در بیاید. و این باعث می شود تا کاربران اصلا به پست شما هیچگونه توجهی نداشته باشند. ضمنا تلگرام یک شبکه اجتماعی مختص چند کشور در دنیا می باشد و همه کشور ها از تلگرام استفاده نمی کنند. به این چند دلیل و دلایل دیگر امروزه مثل سابق اینستاگرام دیگر زیر سایه تلگرام نبوده و خود تبدیل به محبوب ترین شبکه اجتماعی موبایل کشور و جهان شده است.

اینستاگرام در دنیا

کافیست شما یک اکانت اینستاگرام داشته باشید و در قسمت جست و جو نام افراد سرشناس را جست و جو کنید. افرادی که دنبال آنها می گردید می توانند افراد سرشناس از همه جای دنیا باشند. بعد از این جست و جو به راحتی به این نتیجه خواهید رسید که اینستاگرام بر خلاف تلگرام از همه دنیا طرفدار دارد و افراد سرشناس نیز نه تنها در آن عضو بوده بلکه به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اینستاگرام بر خلاف تلگرام محیط فوق العاده ای برای تبلیغ کردن خودتان است. کسانی که شغل های گوناگون دارند با زدن یک پیج اینستاگرام و فالو کردن افراد همسو به راحتی می توانند خود را به آنها نشان داده و از آنها نیز مطلع شوند. همچنین اینستاگرام محل خوبی برای ثبت عکس های لحظه ای است. به عنوان مثال شما به یک مسافرت رفته و می خواهید مسافرت خود را برای خود و دوستانتان ثبت لحظه ای بکنید. به راحتی می توانید عکس های متعدد بر روی اکانت خود گذاشته و دوستان شما آنها را لایک کنند یا بر روی آنها کامنت بگذارند. اما ابزار دیگری که اینستاگرام چند ماهی است که در اختیار کاربران گذاشته ابزاری است به نام ویدیو لایو. شما با ویدیو لایو می توانید به راحتی از خودتان پخش زنده داشته باشید و دوستانتان بر روی فیلم شما کامنت بگذارند. نکته جالب تر اینجاست که وقتی شما ویدیو لایو خود را فعال می کنید برای سایر دوستانتان پیامی می رود حاوی اینکه شما در حال ارسال ویدیو لایو می باشید و آنها می توانند فیلم زنده شما را مشاهده کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش دادن فالوور های اینستاگرام برای هر پیجی امری لازم  است . اگر شما صاحب یک پیج اینستاگرام باشید بدون داشتن فالوور و بدون داشتن بازدید کننده از پیجتان , تشکیل دادن آن پیج وقرار دادن پست در آن پیج کاری بیهوده است به دلیل اینکه ما تشکیل پیج اینستاگرام میدهیم تا تصاویر و ویدیو های خود را به معرض دید دیگران قرار دهیم و بدون داشتن فالوور لزومی برای اشتراک گذاری مطالب وجود ندارد . اما این کار زمانی مهم تر میشود که ما یک پیج مربوط به شغل خود داشته باشیم که بخواهیم از طریق صفحه اینستاگرام خود شرکت , دفتر کار , کارخانه , صنف کسب و کار خود را به معرض دید مردم قرار دهیم  تا با بازدید پست های خود تبدیل به یک برند سرشناس تری شویم .

افزایش فالوور اینستاگرام متناسب با نوع کسب و کارمان

در مباحث بالا ما ضرورت داشتن یک پیچ اینستاگرام با فالوور بالا را متوجه شدیم . در این مطلب میخواهیم به این امر بپردازیم که داشتن فالوور های متناسب با نوع شغل و صنف خود امری مهم تر است . فرض کنید فعالیت شرکت شما در زمینه برنامه نویسی و it است وشما صفحه ای در اینستاگرام برای این فعالیت های خود ایجاد کرده اید . درصورتی که فالوور های شما  تخصصی و  فالوور های شما متناسب با این فعالیت شما نباشد پست های شما هیچ گونه جذابیتی برای فالوور های اینستاگرام پیجتان نخواهد داشت و بود و نبود این فالوور ها تاثیری برای روند رو به رشد شرکت شما نخواهد داشت . شما میبایست سعی بر افزایش فالوور اینستاگرام خود در راستای فعالیت های خود کنید . که برای افزایش فالوورهای خود متناسب با نوع کسب وکار خود ما برای شما راهکاری داریم که به این موضوع میپردازیم .

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق هشتگ و جذب فالوور پیج های هدف

ما برای افزایش فالور های اینستاگارم پیج ها متناسب با نوع کسب و کارشان راهکار های زیادی داریم که یکی ازین راهکارهای ما جذب فالوور با جستجوی هشتگ های مربوط به فعالیت های شماست . ما میتوانیم تخصصی تر و کاملا تضمینی سراغ پیج های هدف شما برویم .

معرفی ابزار های اینستاگرام

1) گزینه Invite Facebook Friends: به کمک این گزینه در صورتی که اکانت فیسبوک دارید می توانید مخاطبین و دوستان خود در فیسبوک را به اینستاگرام خود دعوت کنید.

2) گزینه Invite Friends: با این گزینه می توانید دوستان خود را با روش های دیگری به اینستاگرام دعوت کنید. روش هایی از جمله: ایمیل، پیامک و...

3) گزینه Contacts: در این گزینه تمامی مخاطبین ثبت شده روی سیم کارت شما بررسی می شوند و آنهایی که اکانت اینستاگرام دارند به مخاطبین اینستاگرام شما اضافه خواهند شد.

4)گزینه Story Setting: این بخش مربوط به تنظیمات استوری است که در آن می‌توانید مشخص کنید چه افرادی (همه یا فقط کسانی که فالو کرده اید) قادر به ارسال نظر درباره استوری های شما باشند. اگر دوست دارید شخص یا اشخاص بخصوصی قادر به تماشای استوری های شما نباشند نیز می‌توانید در همین صفحه آن ها را مشخص کنید. عمر استوری ها 24 ساعت است و بعد از آن به طور خودکار حذف می شوند بنابراین اگر می خواهید عکس یا ویدیویی که در استوری آپلود می کنید در گوشی نیز ذخیره شود می‌توانید گزینه ی Save Sahred Photos را در بخش انتهایی این صفحه روشن کنید.

5) گزینه Edit Profile: در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به پروفایل شخصی خود را ویرایش کنید.

6) گزینه Two-Factor Authentication: این گزینه برای تنظیمات امنیتی به کار می رود. بدین شکل که بعد از ورود به اینستاگرام  مجددا از شما یک کد عبود می خواهد و سپس وارد اکانت خواهد شد.

7) گزینه Post You've liked: تمامی عکس ها و مواردی که شما آنها را لایک کرده اید در این بخش نمایان گر است.

8) گزینه Blocked Users: کاربرانی که مزاحم شما می شوند می توانید بلاکشان کنید. در این بخش تمامی کاربرانی که توسط شما بلاک شده اند مشخص می شوند تا در صورتی که بخواهید آنها را از بلاک در بیاورید این امکان برایتان فراهم باشد.

9) گزینه Switch To Business Profile: از این گرینه می توانید از اکانت خود به عنوان یک اکانت تجاری استفاده کنید.

10) گزینه Private Acc: با فعال کردن این گزینه فقط افرادی که شما آنها را تایید کرده اید می توانند پست های شما را مشاهده کنند.

11 گزینه Linked Acc: متصل کردن اکانت فیسبوک، توییتر و غیره به اینستاگرام

12) گزینه Push Notification: اگر کسی عکس شما را لایک کرده، کامنت بگذارد یا لایو ویدیو بدهد در این قسمت برای شما نشان داده خواهد شد.

13) گزینه Comments: می توانید کامنت هایی که قرار است روی پست های شما بیاید را از طریق این بخش تنظیم کنید.

14) گزینه Upload Quality: مربوط به کیفیت مطالبی است که شما آپلود می کنید.

 

سرمایه گذاری روی اینستاگرام

 با توجه به شرایط جامعه در خصوص فعالیت در فضای شبکه های اجتماعی می توان روی اینستاگرام تمرکز ویژه تری داشت. تبلیغات در اینستاگرام امروزه ارزش بیشتری نسبت به تلگرام دارد چون شما در اینستاگرام خیلی راحت تر و بهتر دیده خواهید شد.

 

مطالب مرتبطسقوط هواپیمای آسمان در سمیرم

سقوط هواپیمای آسمان در سمیرم پرواز تهران - یاسوج ناپدید شد پرواز ساعت ۵ صبح تهران به یاسوج از رادار محو شده است. فرودگاه یاسوج در آماده‌باش کامل برای نجات جان مسافران هواپیمای آسمان در سمیرم است. این هواپیما هرروزه یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بالعکس دارد ک ...

بیشتر بخوانید »

نصب تیغه کرکره برقی

نصب و تعمیر انواع درب های کرکره برقی در تهران نصب انواع تیغه کرکره برقی در تهران با تضمین نصب توسط بهترین نصاب های درب های کرکره برقی. میتوانید همه نوع تیغه کرکره برقی را بخرید و نصب کنید . جهت سفارش خرید تیغه کرکره برقی میتوانید با شماره های ما در ارتباط باشید. ما بهترین تیغه ...

بیشتر بخوانید »

آموزش سیم کشی تلفن بصورت ساده و روان

آموزش سیم کشی تلفن بصورت ساده و روان در این مقاله قصد داریم تا سیم کشی تلفن را آموزش داده تا شما بتوانید خودتان در منزل این کار را انجام دهید سیم کشی ساختمان با سیم کشی تلفن تفاوت زیادی دارد که مهمترین آن بی خطر بودن سیم کشی تلفن میباشد پس نگران برق گرفتی در سیم کشی تلفن نباش ...

بیشتر بخوانید »

سیم نایلون چیست

سیم نایلون یا سیم سفید دولا از ترکیب دو سیم نازک به هم چسبیده تشکیل شده است از سیم نایلون در سیم کشی ساختمان و سیم کشی ادارت و مناطق مسکونی استفاده میشود سیم نایلون در یکسری از وسایل برقی مانند سیم کشی داخل لوستر و وسایل برقی نیز کاربرد دارد همانطور که قبلا گفتم کابل نایلو ...

بیشتر بخوانید »

کابل فرمان یا کابل کنترل

کابل فرمان یا کابل کنترل چیست ؟ جهت ارسال سیگنال های فرمان و کنترل در محیطهای صنعتی استفاده می شود بنابراین نیازی به عبور جریان های بالا نیست از این رو کابل فرمان یا کابل کنترل بیشتر در سطح مقاطع پایین کاربرد دارد کابل فرمان یا کابل کنترل دارای کاربرد های گوناگون میباشند ...

بیشتر بخوانید »

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه : طراحی داخلی ساختار یک خانواده و در پی آن فرهنگ یک جامعه را تحت تأثیر قرار میدهد و اثر شگرفی بر فعالیتها و همچنین روحیه افراد حاضر در آن فضا دارد. طراحی فضا :  طراحی که برای یک فضا در نظر گرفته میشود باید متناسب با محیط و افراد ساکن در آن باشد و بهگونهای نم ...

بیشتر بخوانید »

دستگاه لبه چسبان مستقيم منحنی

دستگاه لبه چسبان مستقيم منحنی : این دستگاه برای چسباندن نوار PVC بدون چسب به كار ميرود ودستگاه دارای مخزنی است كه چسب به شکل گرانول درون آن ریخته شده و توسط المنت گرم میشود. نحوه عملکرد : اپراتور، قطعه کار را به آرامی به کنارۀ گونیای دستگاه، فشار داده و به جلو هدایت می کند ت ...

بیشتر بخوانید »

آشنایی با کاربرد ابزار

آشنایی با کاربرد ابزار : اره گرد دستی برقی : از این ماشین برای برشهای طولی، عرضی و مورب استفاده میشود. از آنجایی که جابجایی صفحات بزرگ دشوار است، میتوان به کمک این ماشین، قطعات مورد نظر را برش داد اره فارسی بر  از این دستگاه برای برش کاری تحت زاویه (صفر تا ˚90) استفاده میشو ...

بیشتر بخوانید »

انواع ابزارهاي دستي

انواع ابزارهاي دستي گونیا: این وسیله برای اندازه گذاری، کنتـرل و تـرسیم زوایـا، خط کشی وکنتـرل صـافی سطـوح قطعـات بـه کار میرود. بـه دو صورت ثـابت و متحرک وجود دارد. کولیس:  ابزار دقیقی است که برای اندازهگیری ضخامت، قطر داخلی، خارجی و عمق قطعات از آن استفاده میشود. ...

بیشتر بخوانید »

آشنایی با کابل های شبکه

آشنایی با کابل های شبکه کابل های شبکه یک کابل مستقیم یک نوع از کابل جفت پیچ خورده است که در شبکه های محلی برای اتصال یک کامپیوتر به یک هاب شبکه مانند یک روتر استفاده می شود. این نوع کابل نیز گاهی به نام پچ کابل نامیده می شود و جایگزینی برای اتصالات بی سیم است که در آن یک یا چند ...

بیشتر بخوانید »