انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله موبایل رایانه درباره دستگاه جی پی اس GPS

درباره دستگاه جی پی اس GPS

درباره دستگاه جی پی اس GPS
درباره دستگاه جی پی اس GPS

دستگاه جی پی اس GPS

 سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) یک ابزار متعلق به U.S. است که کاربران را با موقعیت، ناوبری و زمان (PNT) خدمات فراهم می کند. این سیستم شامل سه بخش است:


٭ بخش فضایی

٭بخش کنترل

٭ بخش کاربری

نیروی هوایی ایالات متحده بخش های فضایی و کنترل را توسعه، نگهداری و کنترل می کند.

بخش فضایی:

 بخش فضایی شامل یک ستاره اسمی از 24 ماهواره عملیاتی است که سیگنال های یک طرفه را ارسال می کنند که موقعیت و زمان ماهواره جی پی اس را به خود جلب می کنند.

 بخش کنترل :

متشکل از ایستگاه های نظارت و کنترل در سراسر جهان است که ماهواره ها را از طریق مانورهای گاه به گاه ماهواره ها را در مدارهای مناسب خود نگه می دارند و ساعت های ماهواره ای را تنظیم می کنند. این ماهواره های GPS را بارگذاری می کند، داده های ناوبری به روز شده را آپلود می کند و سلامت و وضعیت ماهواره ای ماهواره ای را حفظ می کند.
 بخش کاربر :

شامل تجهیزات گیرنده GPS است که سیگنال های ماهواره های GPS را دریافت می کند و از اطلاعات منتقل شده برای محاسبه موقعیت و زمان سه بعدی کاربر استفاده می کند. یاد بگیرید چگونه GPS استفاده می شود

ماهواره های GPS به کاربران غیر نظامی و نظامی خدمات می دهد. خدمات غیرنظامی به صورت آزادانه برای همه کاربران به طور مداوم در سراسر جهان در دسترس است. سرویس نظامی برای ایالات متحده و نیروهای مسلح متحد و همچنین ادارات دولتی تصویب شده در دسترس است.

تقویت:

انواع سیستم های تقویت جی پی اس و تکنیک های موجود برای افزایش عملکرد سیستم برای برآورده کردن نیازهای کاربر خاص است. این بهبود در دسترس بودن سیگنال، دقت و یکپارچگی، اجازه می دهد عملکرد حتی بهتر از آنچه که ممکن است با استفاده از خدمات عمومی شهری GPS. بدانید


عملکرد فوق العاده GPS در طول چندین سال، اعتماد میلیون ها کاربر مدنی در سراسر جهان را به دست آورده است. این اعتبار خود را در گذشته اثبات کرده و وعده داده است که برای کاربران، در سرتاسر جهان، به دور از آینده، سودمند باشد. بیشتر بدانید

نوسازی:
 ایالات متحده متعهد به یک برنامه مدرنیزه سازی گسترده است، از جمله اجرای دومین و سومین سیگنال مدنی در ماهواره های GPS. دومین سیگنال مدنی دقت خدمات غیرنظامی را بهبود می بخشد و برخی از برنامه های کاربردی ایمنی زندگی را پشتیبانی می کند. سیگنال سوم توانایی های غیر نظامی را افزایش خواهد داد و عمدتا برای برنامه های کاربردی ایمنی مانند هواپیما طراحی شده است.

مطالب مرتبط3

3

3

3