انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری سیستم واحد کویل

سیستم واحد کویل

سیستم واحد کویل
سیستم واحد کویل

یک واحد فن کویل (FCU) شامل یک فن است که هوا را در یک فضای به داخل واحد متصل می کند و سپس آن را بیش از یک کویل خنک کننده یا گرم می کند.

هوا از FCU خنک تر یا داغتر از قبل می آید. آنها در برخی از ساختمان های اداری و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرند و به طور معمول مشخص می شود که فضاهای کوچک متعددی وجود دارد که نیاز به کنترل فردی دارند.


٭به طور معمول یک FCU فردی فقط 150 متر مربع را اداره می کند، بنابراین در ساختمان می تواند ده ها یا حتی صدها نفر باشد. FCU ها، با این حال، اغلب به عنوان یک مکمل برای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که دیگر سیستم های تهویه مطبوع اکثریت تهویه مطبوع را فراهم می کند.

٭FCU ها به طور کلی دارای یک کویل آب سرد برای خنک کردن و یا یک سیم پیچ گرم برای گرم کردن یا یک عنصر گرمایی الکتریکی هستند. آب سرد از یک چیلر واقع در کارخانه مرکزی تامین می شود و آب گرم یک بویلر را تشکیل می دهد.

٭هر FCU با یک منبع کوچک از هوا بیرون تهیه می شود تا تهویه مناسب تهیه شود.

٭سطح بالایی از انعطاف پذیری در شرایط تقسیم و بازسازی فضا. مناسب برای فضای باز برنامه ریزی، به عنوان واحدهای مجاور می تواند در تعامل باشد. به طور کلی توانایی استفاده از هوای خنک برای خنک کننده رایگان را ندارد، و باعث می شود سیستم در خنک سازی به خصوص در بهار و پاییز. دریچه های آب دریایی و شیرهای آب گرم در سقف می توانند یک مشکل تعمیر و نگهداری باشند

٭بهره وری انرژی:

سیستم های FCU فقط از کارایی متوسط ​​برخوردار هستند، اما اگر به خوبی نگهداری شوند، می توانند کارایی خوبی را تولید کنند. آنها به طور معمول به عنوان گزینه های استاندارد مانند تهویه هوا متغیر، پوسته سرد و سیستم جابجایی کارایی ندارند.

٭هزینه های جاری

سن و شرایط سیستم های FCU به طور قابل توجهی هزینه های عملیاتی را تحت تاثیر قرار می دهد. سیستم های قدیمی تر تمایل دارند نرخ های بالاتر از کنترل کننده های دما، شیرهای عملکردی و کارخانه های مرکزی ناکارآمد داشته باشند که این می تواند هزینه ها را افزایش دهد.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3