انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری سیم و کابل رویان

سیم و کابل رویان

سیم و کابل رویان
سیم و کابل رویان

شــرکت تولیدی سیم و کابل رویان

 

شرکت تولیدی سیم و کابل کسری الکتریک ماهان با نام تجاری (  سیم و کابل رویان ) سال ۱۳۸۹ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع در شهرک صنعتی شرق سمنان، واقع در استان سمنان شروع به فعالیت نموده است.

هدف از تاسیس این شرکت، تولید انــــواع سیم و کابـــل های برق و تلفنی، انواع کابل های تخصصی ابزاردقیق، کواکســیال،کابل های شبکه، انتقال اطلاعات جهت مصارف ساختمانی، صنعتی، تجاری، ایجاد اشتغال در منطقه و تلاش در راستای رهایی کشور از وابستگی به بیگانانگان وتامین نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات می باشد. جهــت حمایت از صنعتگران کشور حتی الامــکان سعی شده است که از ماشین آلات تولید داخلی برای فرآیند تولید استفاده شود.

 

سیم و کابل رویان

سیم و کابل رویان

 

در رابطه ارتقاء کیفی بهبود عملکرد این ماشین آلات که منجر به بهبود کیفی محصولات میگردد

همواره مورد توجه است. در مواردی ضروری برای تولید محصولات تخصصی که نیازمند، ماشین آلات با دقت، کیفیت و همگونی بیشتر محصول در فرایند تولید می باشد، از ماشین آلات خارجی نیز استفاده می شود 

همچنین به منظور دستیابی به محصول با کیفیت مناسب، حفظ و بهبود مستمر کیفیت از افراد با تجربه و کارکنان آموزش دیده در این شرکت استفاده می شود.

آزمایشگاه کنترل کیفیت، مستقر در شرکــت با کلیه تـــجهیزات مدرن و به روز آزمون، بصورت یک واحــد مستــقل فعالیت دارد و کلیه آزمونهای مورد نیاز شامل کنترل مواد اولیّه، محصولات حین فرآینــد و محصول نهایـــی را مطابق استاندارد های محصول و براساس دستورالعملها و روش های اجرایی تدوین شده، کنترل و انجام می دهد.

درشرکت کسری الکتریک ماهان (  سیم و کابل رویان  ) واحد تحقیق وتوسعه برای تولید محصولات خاص مورد درخواست مشتریان و الزامات استاندارد محصول پس از دریافت اینگونه سفارشات شرایط تولید محصول، مراحل تولید، مواد اولیه و امکانات تولید را مورد ارزیابی قرار میدهد.

با امکان سنجی تولید محصول و فراهم نمودن شرایط تولید، ابتدا به تولید آزمایشی اینگونه محصولات پرداخته وبا بررسی کیفی، عملکردی و انطباق آن با نیازمندیهای استاندارد محصول تا حصول اطمینان از تولید محصول با کیفیت وتامین رضایت مشتری، پیگیری و تحقیقات خودرا ادامه میدهد. مدیریت این شرکت و کارکنان آن همواره تولــید محصول باکیفیت وتأمین رضایت مشــتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

سیم و کابل رویان هم اکنون موفق به دریافت گـــواهی اســــتانـــدارد ملی ایران مربوط به انواع سیم وکابــل های قا بـل انـــعطاف با کــــد مشخصه ۰۲(۶۰۷)ISIRI،۰۶(۶۰۷) ISIRI،۵۳(۶۰۷) ISIRI،۵۲(۶۰۷) ISIRI کابل های قدرت ۳۵۶۹) ISIRIو کابل های غیر قابل انعطاف با کدمشخصه ۱۰ (۶۰۷) ISIRI. استاندارد ملی ایران می باشد.

شرکت سیم و کابل رویان هم اکنون نسبت به ایجاد شرایط برقراری استقرار سیستم مدیریت کیفیت جهت دریافت گواهی ISO 9001و گواهی تایید صلاحییت ارزیابی تامین کنندگان سیم و کابل های برق شرکت توانیر نیز اقدام نموده است.

ما به کیفیت برتر می اندیشیم

جهت دیدن گواهی نامه های شرکت سیم و کابل رویان  روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

گواهینامه های کسری الکتریک ماهان

گواهینامه های سیم و کابل رویان

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3