انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله موبایل رایانه شارژر

شارژر

شارژر
شارژر

شارژر یک دستگاه مورد استفاده برای قرار دادن انرژی به یک سلول ثانویه یا باتری قابل شارژ با وادار کردن جریان الکتریکی از طریق آن است.


مقیاس های شارژر:

پروتکل شارژ (چقدر ولتاژ یا جریان برای چه مدت و چه کاری برای شارژ کامل انجام می شود) بستگی به اندازه و نوع باتری دارد که شارژ شده است.

انواع باطری در بحث شارژر شدن:

 برخی از انواع باتری دارای تحمل زیاد برای بارگذاری بیش از حد (یعنی شارژ ادامه می دهند پس از اینکه باتری کاملا شارژ شده است) و بسته به نوع باتری می تواند با اتصال به یک منبع ولتاژ ثابت یا یک منبع کنونی ثابت بارگیری شود.


شارژر ساده:

 این نوع شارژر باید در انتهای چرخه شارژ ، دستی قطع شود، و برخی از انواع باتری به طور کامل نیاز دارند، یا ممکن است از تایمر برای قطع جریان شارژ در برخی از زمان ثابت استفاده شود، تقریبا زمانی که شارژ کامل شود این عمل صورت میگیرد.

نکته:

دیگر انواع باتری نمی توانند بیش از حد شارژ شوند و آسیب  میبینند(از دست دادن ظرفیت، کاهش عمر مفید)

یک شارژر شارژ مقدار نسبتا کمی از جریان را فراهم می کند، واین  به اندازه برای مقابله با  تخلیه یک باتری  می باشد

مقایسه انواع نوع شارژر:

شارژر باتری آهسته ممکن است برای اتمام شارژ چند ساعت طول بکشد. شارژرهای با سرعت بالا ممکن است بیشترین ظرفیت را سریعتر بازگردانند، اما شارژرهای با سرعت بالا می توانند بیشتر از انواع باتری قابل تحمل باشند.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3