انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه
طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه :

طراحی داخلی ساختار یک خانواده و در پی آن فرهنگ یک جامعه را تحت تأثیر قرار میدهد و اثر شگرفی بر فعالیتها و همچنین روحیه افراد حاضر در آن فضا دارد.

طراحی فضا :

 طراحی که برای یک فضا در نظر گرفته میشود
باید متناسب با محیط و افراد ساکن در آن باشد و بهگونهای نمایانگر هویت، نیاز و خواستههای آنان باشد.

طراحی معماری :

در طراحی معماری داخلی یک فضا مؤلفه های زیادی نظیر، فرم، رنگ، نور، ساختار کف و سقف و دیوار، و وسایل کاربردی و دکوری مانند مبلمان دخیل هستند.


طراحی چیدمان :

طراحی مناسب و چیدمان اصولی دکوراسیون آشپزخانه نقش قابل توجهی درایجاد آرامش افراد حاضر در آن محیط را دارد که این کار به عهده طراح میباشد.


طراح خوب :

طراح خوب کسی است که با تكيه بر شرايط محيطي بتواند كابينت های وسایل آشپزخانه را آن چنان بچیند که علاوه بر دسترسی آسان به این وسایل ارتباط صحیح بین آنها نيزحفظ شده و کار از نظر زیبایی بهترین شکل خود را داشته باشد.


طراحی کلاسیک :
طراحی کلاسیک، تا حد امکان از قرینه سازی استفاده میشود. داشتن درهای کشیده و بلند و داشتن باكس هود منبت کـاری شده که این امر باعث میشود زیبايی بيشتري به کار بدهد.
 

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3