انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله اخبار فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )
فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور

فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس های مجموعه در ارتباط باشید . ما به شما تضمین میدهیم که مشتری دائمی ما خواهید شد.

خرید اینترنتی واتراستاپ

واتر استاپ چیست؟ نحوه آب بندی درزهای یک سازه بتنی چگونه است؟

واتر استاپ یا آب بند برای آب بندی درزهای بین بتن به کار ۳برده می‌شود. در واقع وقتی که مدتی از عمر سازه می‌گذرد اگر خوب آرماتورها و بتن را مورد بررسی قرار دهیم شاهد زنگ زدگی و خوردگی آرماتورهای عرضی و طولی که در بخش آبگیر سازه قرار گرفته‌اند می‌شویم. همین زنگ زدگی به دلیل عبور آب از درزهای سردی که بین مقاطع بتن ایجاد شده‌اند می‌باشد. همچنین وقتی که بتن در حال خشک شدن می‌باشد و آب آن تبخیر می‌شود لوله‌های موئین در آن به واسطه تبخیر آب دچار زنگ زدگی می‌شوند بنابراین اگر درزگیری به صورت کامل صورت نگیرد دراین صورت از عمر بنا به سازه کاسته می‌شود در چنین مواقعی از واتراستاپ استفاده می‌کنند.

به دو روش می توان آب بندی  را انجام داد:

روش اول: بدین منظور کار از روش واتراستاپ می توان اقدام کرد.
روش دوم: دراین روش می توان از خود بتن این کار را انجام داد.
انواع درزهایی که در بتن ایجاد می‌شود شامل درزهای ثابت، درزهای اجرایی مانند عدم پیوستگی بتن و قطع بتن می باشند. همچنین این درزها ترک‌ها و درزهای حرکتی که شامل انبساط حرکتی و انقباض حرکتی هستند را نیز شامل می‌شود.

فروش واتر استاپ با قیمت ارزان

مشاهده لیست قیمت انواع واتراستاپ ها

در واقع کار آب بند اینگونه است که وقتی مسیر و جریان آب را طولانی می کند سبب می شود از نشت آب جلوگیری به عمل آید. عرض یک واتراستاپ از مهم‌ترین نکاتی است که در طراحی آن باید در نظر گرفته شود. انواع واتراستاپ ها که برای آب بندی استفاده می گردند در سه نوع بتنی منبسط شونده، تزریق و پی وسی سی وجود دارد. آن ها دارای ارزش زیادی در سازه‌های بتنی هستند و اهمیت این آب بند ها اندازه بادینه ها در سازه می‌باشد.

انواع واتراستاپ ها بر اساس نوع درز بتن کدام اند؟

اگر بخواهیم با توجه به درزهایی که بین بتن‌ها قرار دارد آن ها را دسته بندی کنیم باید خدمت شما عرض کنیم که دو نوع واتر استاپ داریم که شامل واتر استاپ های تخت که وسطش حفره دارد و آن هایی که وسط شان دارای حفره نیست. یعنی در واقع واتر استاپ های حفره دار و بدون حفره. از آنجایی که همه واتر استاپ ها دارای آج می‌باشند باعث می‌شود که طول مسیر آب و چسبندگی آن‌ها بیشتر شود و بسته به نوع درزی که وجود دارد واتر استاپ تخت حفره دار یا غیر حفره دار به کار برده می‌شود.
در واقع نوع حفره دار سبب می‌شود که با قرار گرفتن در میان درزهای انبساطی از بازی کردن درز جلوگیری به عمل آورد. اگر بخواهیم آن ها را بر اساس محل قرارگیری دسته بندی کنیم شامل واتر استاپ های کفی میانی و رو کاری می‌باشد. استفاده از هر کدام از این آب بند ها دارای مزایا و معایبی هستند در ادامه به بررسی آب بند های پی وی سی که بیشترین کاربرد را در درزبندی دارد می‌پردازیم.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3