انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت لیفت صورت با روش هایفوتراپی

لیفت صورت با روش هایفوتراپی

لیفت صورت با روش هایفوتراپی
لیفت صورت با روش هایفوتراپی

لیفت صورت با روش هایفوتراپی یک راه بسیار پرطرفدار برای جوانسازی صورت می باشد .

لیفت صورت با روش هایفوتراپی بدون نیاز به جراحی است و هایفو High Intencity Focused Ultrasound = HIFU را به عنوان جدیدترین تکنولوژی جوانسازی صورت و گردن می شناسند .

در هایفوتراپی شما دردی را حس نمی کنید و هیچ عوارض و دوران نقاهتی به دنبال ندارد این در صورتی است که روش های غیر جراحی لیفتینگ صورتی که در مقاله های قبلی به شما معرفی کردیم مانند روش  لیفت صورت با نخ با این که روشی بدون جراحی و بیهوشی است اما درد و استراحت چند روزه را به دنبال دارد .

لیفت صورت با روش هایفوتراپی چگونه انجام می شود ؟

  • راحت و سرپایی
  • فقط در یک جلسه
  • بدون درد
  • بدون نیاز به حتی کرم بی حسی
  • فرد روی صندلی می‌نشیند و پزشک دستگاهی مثل سونوگرافی روی صورت فرد حرکت می‌دهد.

 

لیفت صورت با روش هایفوتراپی

می خواهیم به تعریف واژه کلاژن بپردازیم ، کلاژن پروتئینی است که در تمام بدن وجود دارد و در واقع ترکیب اصلی سازنده ی غضروف ، عضلات ، استخوان ها، پوست و تاندون ها محسوب می شود .

خاصیت ارتجاعی پوست ناشی از این ترکیب است و به کمک همین پروتئین است که سلول های پوست جایگزین شده و جوانی اش حفظ می شود. بدن ما به طور طبیعی کلاژن تولید می کند اما با گذر عمر تولید این ترکیب کاهش پیدا می کند. علاوه بر این عوامل دیگری مانند مصرف زیاد قند، مصرف دخانیات و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث تشدید کاهش آن می شود. 

هایفو به معنای امواج اولتراسوند با فرکانس بالاست . در لیفت صورت با روش هایفوتراپی از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز برای منقبض کردن الیاف کلاژن و تحریک رشد کلاژن جدید به منظور ایجاد یک لیفت طبیعی، بدون عمل جراحی و نقاهت پس از عمل استفاده می‌شود .

مطالب مرتبط3

3

3

3