انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر
لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر یک روش بدون جراحی برای درمان و از بین بردن چین و چروک پوست صورت می باشد .

امروزه روش های غیرتهاجمی لیفت صورت بسیار پرطرفدار شده است و بسیاری ترجیح می دهند از این روش ها استفاده کنند ، روش های غیر تهاجمی به روش هایی گفته می شود که بدون نیاز به عمل جراحی لیفت صورت را انجام می دهند مانند لیفت صورت با تزریق بوتاکس .

چیزی که واضح است ، در روش های غیر تهاجمی دیگر نگران عوارض بعد از جراحی نخواهید بود و پس از چند ساعت به روال عادی زندگی خود باز می گردید .

لیفت صورت با لیزر چگونه انجام می شود ؟

پس از این که به پزشک متخصص مراجعه کردید ناحیه درمان در صورت و گردن شما مشخص و اندازه گیری می شود ، برای محافظت از چشمان شما در مقابل اشعه لیزر یک عینک محافظ به شما خواهند داد .

با یک قلم مناسب که به انتخاب پزشکتان است اشعه مادون قرمز به صورت شما تابیده می شود و ممکن است شما گرمای خفیفی را در پوست خود احساس کنید . اشعه به دورن بافت پوست نفوذ کرده و با گرم کردن آن برای جوانسازی ، تولید کلاژن را تحریک می کند .

چه کسانی مناسب انجام لیفت صورت با لیزر می باشند ؟

  • افرادی که نمی خواهند جراحی کنند
  • افرادی که نمیخواهند بیهوش شده و در بیمارستان بستری شوند
  • افرادی که نمی خواهند دوره نقاهت طولانی داشته باشند
  • افرادی که افتادگی پوست صورت و گردن شان خفیف تا معمولی است
  • افرادی که به دنبال روشی بدون عوارض هستند

 

لیفت صورت با لیزر

معرفی دستگاه های لیزر پوست

  •  لیزر فراکشنال : اگر مشکلات عمیق پوستی داشته باشید مثل جای آکنه ، اسکار و چروک های اطراف دهان این دستگاه به دلیل اینکه قویترین دستگاه جوانسازی پوست می باشد ، برای شما انتخاب می شود .
  • لیزر افیرم : این دستگاه نیز نوعی لیزر فراکشنال است که برای لیفت صورت و درمان چین و چروک گزینه مناسبی است و معمولا در یک دوره ۶ ماهه شما به نتیجه دلخواه می رسید .
  • لیزر co2 : این لیزر برای درمان جای جوش ، زخم ، زگیل و ماه گرفتگی استفاده می شود . این روش در بعضی موارد جهت درمان سرطان پوست هم استفاده می شود .
  • دستگاه IPL : این دستگاه از نور با شدت بالا جهت جوانسازی پوست استفاده می کند ، پوست در اثر استفاده از آن زخم نمی شود و به سرعت بهبود می یابد . تغییرات رنگ پوست ، کک و مک  و لکه های قهوه ای را می توان با استفاده از این دستگاه از میان برداشت .

مطالب مرتبط3

3

3

3