انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از روش های لیفت صورت بدون جراحی می باشد .

 ما در مقاله ای دیگر به معرفی انواع روش های لیفت صورت پرداخته ایم و در این مطلب به طور کامل به روش لیفت صورت با نخ می پردازیم .

در ابتدا که این روش معرفی شد و توسط متخصصین بر روی پوست صورت افراد انجام می شد ، با میله‌ای نازک از یک طرف نخ را می‌کشیدند و از طرف دیگر نخ بیرون می‌آمد و اضافه نخ قیچی می‌شد، در روش قدیمی نخ‌ها دیر جذب و عارضه دار بودند.

امروزه نخ هایی که توسط متخصصین پوست برای لیفت صورت استفاده می شود ، قابل جذب بوده و حذف چین و چروک ها موثر تر عمل می کنند .

معرفی انواع نخ های لیفت صورت

  • نخ پلی دی اکسان (PDO) : استفاده از این نخ در پوست موجب عفونت و تب نمی شود و به خاطر ساختاری که دارد از افتادگی پوست جلوگیری کرده و باعث سفت شدن و نوسازی پوست می شود ، نخ پلی دی اکسان بعد از ۴ تا ۶ ماه جذب پوست می شود .
  • نخ سیلوئت : این نخ از اسید پلی لاکتیکی تهیه می شود و کاملا با بدن سازگار است و جذب پوست می شود . درمان و لیفت پوست با نخ سیلوئت غیر تهاجمی بوده و باعث افزایش خاصیت کشسانی پوست می شود
  • نخ خاردار : نخ خاردار ایمن ترین نخ در لیفت صورت ، لیفت باسن و شکم می باشد . استفاده از این نخ درد و ناراحتی بسیار کمی را ایجاد می کند .
  • نخ Tightening Thread : یکی از مهترین ویژگی های این نخ ، ضخامت بسیار کم و خاصیت کلاژن سازی می باشد و همانطور که واقف هستید کلاژن تاثیر زیادی در جوانسازی پوست دارد . این نخ از جنس پروتئین است .
  • نخ امبدینگ : یکی از انتخاب های پزشکان برای استفاده در لیفت ، نخ امبدینگ می باشد . هم قابل جذب است و هم خاصیت کلاژن سازی دارد و اثر گذاری سریعی دارد .

 

لیفت صورت با نخ

دوران نقاهت لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ یکی از سریع ترین روش های لیفتینگ صورت است، به طوری که مدت زمان انجام آن کمتر از ۱ ساعت می باشد و همچنین فرد بیمار می تواند در کمتر از ۴۸ ساعت به زندگی عادی خود برگردد و تمامی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و تا کمتر از ۲ هفته نیز زمان لازم دارد تا بافت های صورت بهمودی کامل خود را بدست آورده و دیگر اثری از جای زخم ها بر روی صورت باقی نماند.

مطالب مرتبط3

3

3

3