انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت لیفت صورت با RF

لیفت صورت با RF

لیفت صورت با RF
لیفت صورت با RF

لیفت صورت با RF یا امواج رادیو فرکانسی یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست ایجاد می کند.

rf یا امواج رادیو فرکانسی نوعی از امواج الکترو مغناطیسی هستند که نسبت به نور مرئی طول موج بیشتری دارند و خاصیت آن ها تولید حرارت و گرما در لایه های زیرین یا قسمت میانی پوست می باشد.

لیفت صورت با RF چگونه انجام می شود ؟

دستگاه rf دارای سوزن های بسیار ریز عایق شده ای است که هدایت پالس های رادیویی پر قدرت به داخل پوست و نفوذ در بافت است . این امر سبب می شود خود بدن ، الیاف الاستین و کلاژن را تولید کند و در نتیجه منجر به قوی تر و جوان تر شدن پوست می گردد.

۴۰ دقیقه قبل از کار با دستگاه صورت بی حس می شود و زمانی که عمل لیفتینگ آغاز می شود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه طول می کشد تا کار پزشک تمام شود . اگر بعد از اتمام کار پوستتان قرمز و متورم شد نگران نشوید زیرا تا چند ساعت بعد این علائم از بین می رود . 

سوزن ها دردی را در پوست شما ایجاد نمی کنند و جای زخمشان نهایتا تا ۴ روز پس از لیفتینگ از بین می رود . مهمترین کاربرد آر اف در سفت کردن پوست (Skin Tightening) و درمان شلی پوست (Skin Laxity) است . 

 

لیفت صورت با RF

تفاوت RF با لیزر

پوست از ۲ لایه اپیدرم که در قسمت خارجی و درم که لایه عمقی تر است ، تشکیل شده است . محل اثر RF در لایه درم بوده و موجب متمرکز شدن انرژی خود در آن لایه می شود ، روی سلول های کلاژن اثر گذاشته و آن ها را وادار به بازسازی و تکثیر می کند.
تفاوت RF با لیزر در این است که لیزر تمایل دارد که در لایه های سطحی تر پوست جذب شود و اگر به لایه های عمقی نفوذ کند ، بدون اثر به اپیدرم و آسیب آن امکان پذیر نخواهد بود. بر خلاف آن امواج RF بدون آسیب به اپیدرم در لایه های عمقی متمرکز می شود و تولید حرارت می کند.

لیفت صورت با RF به دلیل بی درد بودن و نداشتن عوارض جدی و بدون استرس بودن بیمار  و غیر جراحی بودن روش ، مانند روش لیفت صورت با لیزر ، رضایت بیمار را به همراه دارد .

مطالب مرتبط3

3

3

3