انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری مو های مصنوعی

مو های مصنوعی

مو های مصنوعی
مو های مصنوعی

مو های مصنوعی :

یکپارچه سازی موهای مصنوعی، که معمولا به عنوان کلاه گیس شناخته می شود وموهای مصنوعی نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها بکار میرود .

نحوه استفاده از مو های مصنوعی :

 معمولا  موهای مصنوعی توسط چسب بر روی سر قرار میگیرند  و این،چسب هابطوری هستند که هیچ ضرر و زیانی برای پوست سر ندارند بلکه حاوی موادی هستند که میتوانند به پوست سر کمک کنند تا در مقابل شوره و... مقاوم باشند.
نکته :

بافت مو موی انسان یا مصنوعی است که برای ادغام با موهای طبیعی خود استفاده می شود بافتها می توانند ظاهر خود را برای مدت طولانی یا کوتاه مدت تغییر دهند با افزودن موهای بیشتر به موی طبیعی خود و یا پوشش دادن موهای طبیعی به همراه موهای انسان یا مصنوعی  میتوان یک ظاهر زیبا به وجود آورد.

بافتن مو های مصنوعی دیگر می تواند مو را با دادن حجم، طول و افزودن رنگ بدون آسیب رساندن به مواد شیمیایی یا اتخاذ یک بافت موی متفاوت از خودشان افزایش دهد.

 با این حال، ریزش مو می تواند در طول خط موی جلو یا بالای گوش به علت پوشیدن موهای خاص برای مدت زمان طولانی مانند طناب انجام شود. چنین ریزش مو به علت آلوپسی کششی شناخته شده است.

تاریخچه موی مصنوعی :

در ابتدای  مصر باستان، ایده مو و طلای مو در ابتدا وجود آمد که مردان و زنان از موهای مصنوی بافته شده استفاده کردند تا ظاهر ظریفتری داشته باشند  در اواخر قرن 17، کلاه گیس با اشکال و اندازه های مختلف به آخرین روند مد تبدیل شد.

بیشتر موهای مصنوعی :

 موی مصنوعی  از بخش های آسیا و هند می آیند. این به این دلیل است که موهای هندی به راحتی با موهای زن در کشورهای دیگر مخلوط می شوند.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3