انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر
واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر : واشر سر سیلندر یک جزء پیچیده با تکنولوژی بالا است که عمدتا برای حفظ مواد مختلف از قبیل آب و روغن در موتور، و همچنین ارائه یک مهر و موم خارجی، طراحی شده است.

عملکرد :
واشر سر سیلندر یک جزء مهم موتور است که باید بتواند با افزایش نیاز موتورهای مدرن مواجه شود. فشارهای احتراق بالا در "موتورهای دیزل سوپرشارژ" نشان دهد.

طراحان موتور و تولید واشر سر سیلندر :

طراحان و تامین کنندگان موتور زمان زیادی را صرف توسعه محصولات (موتور)می کنند و این محصولات  می توانند برای اطمینان از عملکرد ایمن حتی در شرایط بحرانی مورد استفاده قرار گیرند. نتیجه آن که یکی از آن محصولات ، واشر سر سیلندر مدرن است که میتواند فشار بالا، درجه حرارت بالا و رسانه های تهاجمی را در طول عمر یک ماشین حفظ کند.

واشر سر سیلندر  در نگه داشتن موارد مختلف از جمله موتور،  گازها، آب و روغن و ایجاد یک مهر و موم خارجی و مخزن سر سیلندر کاربرد دارد و به عنوان یک عنصر انتقال نیرو عمل می کند.

و به عنوان مثال، واشر سر سیلندر بین موتور و بلوک سیلندر تأثیر قابل توجهی بر توزیع نیرو در داخل کلمپینگ دارد.

ضربه محکم و ناگهانی به واشر سرسیلندر:

آسیب به واشر سر سیلندر به طور معمول تا زمانی که نشت اتفاق نمی افتد متوجه  دستگاه نمی شود. با این وجود نشتی از واشر سر سیلندر علت نشت  مهمی نیست. معمولا آسیب در سطح واشر سر سیلندر باعث ایجاد فشار بیش از حد در واشر می شود.

احتباس ارزش:
برای جلوگیری از آسیب موتور و اطمینان از طولانی تر شدن عمر مفید، مهم است که در برابر شکست واشر سر سیلندر محافظت شود.
در صورتی که عملکرد موتور غیر طبیعی مشخص شود، اقدام مناسب باید بلافاصله صورت گیرد.

مثلا:
 شروع سرد شدن ضعیف

از دست دادن قدرت

دمای خنک کننده در منطقه قرمز

اگر چنین مشکلی رخ دهد، موتور باید فورا خاموش شود و آن را به تعمیر کارهای معتبر  تحویل دهید

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3