انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله پزشکی سلامت پروتز سینه

پروتز سینه

پروتز سینه
پروتز سینه

پروتز سینه یکی از جراحی های زیبایی پرطرفدار این چند سال اخیر بوده که تقریبا هم همیشه جراحی موفقیت آمیزی بوده است .

ممکن است به هنگام بازدید از سایت ها با عنوان های مختلفی در مورد جراحی سینه مواجه شده باشید که ندانید کدام مناسب شماست ، در ادامه به این موضوع می پردازیم .

جراحی سینه شامل چه مواردی است ؟

  • عمل جراحی كوچك كردن سینه ها با عنوان ریداكشن مامو پلاستی reduction mammaplastyیا Breast reduction
  • عمل جراحی بالا كشیدن سینه شل و آویزان و افتاده با عنوان لیفت سینه Breast lift یا ماموپكسیmammapexy
  • عمل جراحی هیپرتروفی سینه (بزرگی سینه) با عنوان  ماكروماستی Breast hypertrophymacromastia
  • عمل جراحی سینه مردان و یا جراحی کوچک کردن سینه آقایان با عنوان ژنیکوماستی (Gynecomastia)
  •  عمل جراحی پستان جهت برداشتن توده های داخل سینه که از گروه جراحی های زیبایی خارج است و جنبه درمانی دارد با عنوان لامپکتومی (lumpectomy) یا ماستکتومی (mastectomy)

علت جراحی پروتز سینه چیست؟

خانم هایی که به دلیل شیردهی و یا بالا رفتن سن و لاغری ، بافت داخل سینه خودشان را از دست می دهند و ظاهر نامناسب سینه باعث کاهش اعتماد به نفس شان می شود ، کیس های جراحی پروتز سینه هستند.

بهترین سایز پروتز سینه و بهترین مارک پروتز سینه چیست ؟

پروتز ها سایزها و برندهای مختلف دارند که با انتخاب و مشورت جراح برای بیمار گذاشته می شود . بيمار و پزشك با بررسي خصوصيات آناتوميك و نظرات بيمار راجع به اين مساله تصميم مي گيرند.

عوارض پروتز سینه

جراحی پروتز سینه عوارض خاصی ندارد ، یک درصد احتمال عفونت و پس زدن پروتز می باشد ، در ضمن گذاشتن پروتز مانعی برای بارداری و شیردهی نمی باشد .

 

پروتز سینه

دوره نقاهت پس از جراحی پروتز سینه

مدت نقاهت این جراحی ۳ روز تا یک هفته است و در این زمان وضعیت شما تا حد زیادی به نرمال نزدیک تر شده است و انرژی کافی را احساس خواهید کرد . در این زمان فعالیت های روزمره تان بجز برداشتن اجسام سنگین به وضع طبیعی برگشته است.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3