انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب
کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب :

کرم ضد آفتاب، همچنین به عنوان لوسیون ضد آفتاب  شناخته می شود که این ماده یکی از موثر ترین و اثرگذار ترین ماده در هنگام  ساطع نور خورشیدبه پوست است.

لوسیون:

 لوسیون، محصول  است که  منعکس کننده برخی از اشعه ماوراء بنفش (UV) خورشید است و در نتیجه کمک می کند تا در برابر آفتاب سوختگی  پوست محافظت شود.

نکته:

استفاده دائمی از کرم های ضد آفتاب  می تواند کند بطور موقت یا بطور دائم از چین و چروک های پوستی  و جوش های پوستی جلوگیری کند.

انواع کرم های ضد آفتاب:

بسته به حالت عمل، کرم های ضد آفتاب را می توان به کرم های :

ـ محافظتی فیزیکی (یعنی کسانی که منعکس کننده نور خورشید هستند)

ـ کرم های ضد آفتاب شیمیایی (به عنوان مثال کسانی که نور UV را جذب می کنند) طبقه بندی می شوند.

سازمان های پزشکی مانند انجمن سرطان آمریکا توصیه می کنند که از کرم های ضد آفتاب استفاده کنند، زیرا در جلوگیری از کارسینوم سلول های سرطانی کمک می کند.
 بسیاری از کرم های ضد آفتاب، اشعه ماوراء بنفش را  خنثی می کنند.

کرم های ضد آفتاب به طور معمول دارای یک عامل حفاظت از خورشید (SPF) هستند که میزان کسری اشعه های UV اشعه آفتاب را که به پوست می رسد اندازه گیری می کند. به عنوان مثال، "SPF 15" به این معنی است که 1/15 از تابش سوختگی به پوست از طریق ضخامت توصیه شده از کرم های ضد آفتاب می رسد.

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3