انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم.

واحد پشتیبانی ثبت اصناف
صفحه اصلی article-مقاله علم و فناوری کلاس های تقویتی کنکور پرستو

کلاس های تقویتی کنکور پرستو

کلاس های تقویتی کنکور پرستو
کلاس های تقویتی کنکور پرستو

 کلاس های تقویتی کنکور جهت امادگی بیشتر

کلاس های تقویتی پایه دهم و یازدهم از بهترین گزینه های امادگی و موفقیت در کنکور میباشد

 

تست :
اغلب دانش آموزان در کلاس هاي کنکور يا تقويتي ياد ميگيرند که تمام سوالات کنکور تستي مي باشد و هر تست شامل چهار جواب است که بايد جواب درست را پيدا کنند و براي مثال به يکي از دروس مهم :

تست زيست :

يکي از دروس اصلي که کلاس هاي تقويتي ، درست زيست است که در کنکور سراسري ضريب چهار را دارد و اغلب کارشناسان اين رشته تقيد دارند که دانش آموزان بايد بطور مفهومي اين کتاب را بخوانند و جوري آن را مطالعه کنند که قدرت شرح دادن آن را داشته باشند.

در کلاس های تقویتی نکته بردار باشيد :

در کلاس های تقویتی تمام نکاتي که مربوط به دروس عمومي و پايه هستند يادداشت کنيد و به هيچ وجه بين مباحث کنکور فرق قائل نشويد مانند اين که فلان مبحث چون آسان است در کنکورنمي آيد و…

زيرا هر ساله طراح سوال از جاي جاي کتاب به دلخواه سوال مي آورد و احتمال دارد يکي از آن مباحث ،همانمبحثي باشد که شما آن را دست کم گرفته ايد.

در کلاس های تقویتی عجله ممنوع :

مبحثي بيش از ??? تست داشته باشد به جاي حل يکباره بهتر است آن را به چند قسمت تقسيم کنيد و پاسخ دهيد. حل ??? تست با فاصله زماني موثر تر از حل ??? تست در يک نوبت است.

رفع ايرادات :

يکي از فوايد خيلي مهم کلاس هاي تقويتي رفع ايرادات و انگيزه بهتر شدن است بطوري که کساني که در اين کلاس ها شرکت ميکنند داراي ويژگي هايي از جمله:

ــ استفاده از منابع کمک درسي ناب

ــ استفاده از نظر مشاوره و کارشناسان

ــ رفع نواقص دروس عمومي و پايه

ــ و گرفتن وضعيت تراز و رتبه در آزمون هاي آزمايشي

 

کلاس های تقویتی

کلاس های تقویتی

 

تست هاي کنکور يکبار مصرف نيستند :

در کلاس های تقویتی چيزي بنام پايان مبحث نداريم و لزوم يادگيري شما در يک مبحث تکرار آن است و شما بايد تا روز آخر شروع کنکور کتاب را دوره کنيد.

در کلاس های تقویتی زمان سنج باشيد:

يکي از مسائل خيلي مهم در کنکور زمان است که دانش آموزان بايد ملتفت باشند هنگام تست زدن زمان بگيرند و هر بار سعي کنند با ترفند هاي آموزشي زمان حل تست را کم کنند مثال:

ضرب دو عدد:

فرض کنيد ميخواهيد ?? را در ? ضرب کنيد.

راهکار اين است که عدد ?? را نصف کنيد که ميشود ۸ و يک صفر را جلوي آن بگذاريد که ميشود ۸? . به اين ترتيب شما بدون استفاده از نوشتن در کم ترين زمان توانستيد اين ضرب را انجام دهيد.

نکته :
براي حل تست زماني براي خود در نظر بگيريد.بعد از زدن تست ها،اشکالات خود را برطرف کنيد.

پاسخهاي غلط و نزده ها را دقيق بخوانيد.براي تستهاي درست نگاهي گذرا بيندازيد. شايد در دروس تمريني و مفهومي لازم است ?? درصد از تست هاي هر موضوع را به عنوان نمونه و مثال،با زمانبندي حل کنيم.

سپس پاسخ آنها را به دقت بخوانيم و دانش خود را کامل تر کنيم.بدين ترتيب با شکل هاي تستي مطالب هم آشنا مي شويم

 

دانش آموزان در آموزشگاه کنکور پرستو علاوه بر شرکت در کلاس های تقویتی کنکور از مشاوره و برنامه ریزی اساتید و همچنین مشاوره در انتخاب رشته بهرمند خواهند بود

مطالب مرتبطمجموعه ساختمانی شیک و پیک

دکوراسیون منزل و بهترین طراحی داخلی منزل ایرانی و تزئینات داخلی منزل و اتاق خواب عروس در تهران با قیمت ارزان از لحاظ ظاهری بین اصطلاحات “معماری ساختمان ” ، ” طراحی داخلی” و ” دکوراسیون منزل ” تفاوت وجود دارد. تمایز و فرق بین حرفه های مختلف چیست؟ این تمایز بست ...

بیشتر بخوانید »

تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان شرکت ما نزدیک به یک دهه است که با به کار گیری  مهندسین برق و نیروهای خبره در زمینه نصب کرکره برقی در تهران و سایر شهرهای کشور میتواند این ادعا را داشته باشد که به یکی از بزرگترین مجموعه ها در این زمینه تبدیل شده است . جهت نصب ...

بیشتر بخوانید »

فروش انواع واتراستاپ ( واتر استاپ )

سایت خرید واتراستاپ با قیمت ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور فروش جدیدترین مدل های واتراستاپ با قیمت بسیار مناسب و ارزان در تهران و ارسال به سراسر کشور توسط مجموعه ساختمانی شیک و پیک . جهت خرید واتراستاپ با انواع متراژ و ابعاد و کیفیت اصل و اورجینال میتوانید با شماره تماس ...

بیشتر بخوانید »

3

3

3